IT služieb, hardware, software, siete, zálohovanie

Postaráme sa o vašu IT infraštruktúru. Zabezpečíme chod vašich serverov, pracovných staníc, tlačových zariadení, bezproblémový chod vašich aplikácií. Vyriešime zálohovanie systémov, poskytneme vám optimalizované tlačové služby, zodpovieme na vaše otázky.

Nákup nového zariadenia

Na základe vašich požiadaviek vám odporučíme výber vhodného zariadenia tak, aby ste zbytočne neplatili za niečo, čo nevyužijete.

Inštalácia OS a aplikácií

Nainštalujeme vám operačný systém a potrebné aplikácie na denno-dennú prácu s počítačom. Poradíme, ako sa pravidelne starať o zariadenie, aby ste predišli zbytočným problémom a vyhli sa v budúcnosti drahším opravám.

Zálohovanie

Pre firmy

Vypracujeme vám plán zálohovania vašich citlivých dát, ktoré sú nevyhnutné pre chod vašej firmy. Navrhneme najlepšie riešenie rezistentné voči chybám na hardvéri. Podľa požiadaviek nastavíme plán zálohovania/obnovenia dát.

Pre domácnosti

Aj doma potrebujete mať svoje dáta zálohované. Vaše rodinné spomienky vo forme fotografií a videí môžete mať bezpečne uložené na jednom mieste, prístupnom od všadiaľ, kde sa nachádza internetové pripojenie. Vypracujeme a zrealizujeme vám zálohovanie na jednom mieste, a to z rôznych zariadení, ktoré používate dennodenne.


Vyberte si z troch našich paušálnych balíčkov pre Outsourcing IT služieb :    BASIC        STANDARD        PROFI

Outsourcing IT infarštruktúry